« Úvod | Osvětim... »

o čem to Reconnection® je?

umím léčit pomocí metody Reconnection Healing® a dělám i osobní Reconnection®. Je težké vysvětlit co to přesně je a jak to funguje… pokud vás zajímá více, tak doporučuji přečíst si knihu Eric Pearl – The Reconnection – Návrat k léčivé energii s podtextem "vylečte druhé a sebe"

Ano, klidně přiznám, že vůbec netuším co přesně se při léčení děje, protože i tak to funguje!
Vím jen to, že když s někým pracuji, jasně vidím a cítím, že se něco děje... A také klient vidí a cítí, že se něco děje...Občas se stane zázrak... a stačí pár minut...
Co tedy takové léčení obnáší a co vám může přinést?
Určitě nikomu neslibuji že se uzdraví, nebo že zmizí problém, kvůli kterému za mnou třeba přišel.... Nejsem lékař a proto nedělám žádné diagnózy - naopak většinou ani netuším, co danému klientovi je a ani to nepotřebuji vědět. A když už jsme ale u slibů - který doktor vám kdy slíbil, že se do tří, pěti dnů nebo měsíců uzdravíte???
Na druhou stranu vím jednu věc jistě - k léčení a uzdravení dojde u každého. Jenom se může stát, že se uzdraví úplně něco jiného než jste chtěli, očekávali nebo tušili.... A možná se právě v tuhle chvíli se změní od základů celý váš život...

Na závěr uvedu text z oficiálních stránek - jak vysvětluje Rekonektivní Léčení Dr. Eric Pearl:
Rekonektivní Léčení je forma léčení, která je zde na planetě vůbec poprvé. Znovu nás spojuje s celým vesmírem, stejně jako nás znovu spojuje s celým naším bytím a s tím, kdo jsme. Předpokládá se, že je schopné nás napojit na vesmír a na naši nejhlubší podstatu nejen skrze nový komplex léčivých frekvencí, ale dost možná přes zcela nové pásmo. Realita jeho existence se už jasně ukázala jak v praxi, tak i ve vědeckých laboratořích.

Já osobně se léčením neživím mám ho jako koníček a je pro mně důležité, aby se člověk, který za mnou přijde vyléčit chtěl. Léčím i zvířata a u těch je pro mě důležité,aby jejich páníček s léčením souhlasil a věřil, v pozitivní výsledek léčby.

The Reconnection® v sobě na druhou stranu obsahuje záměr o znovuspojení se s vesmírem. Je to právě The Reconnection® a rekonektivní frekvence, co umožňuje procesu léčení působit v plné šíři s tak dramatickými výsledky.
21.10.2009 12:32 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se