« Úvod | Osvětim... »

a co na to vše dnes říkají andělé...

už se fakt musím smát...
dneska mě bolí hlava... asi to tam prostě pořád šrotuje...
po dlouhé době se ptám andělů co si myslí o tom dnešním vývoji...
málem mě porazí, když vytáhnu kartu
Vyslyšená modlitba
-nebojte se milování! vaše motlitby jsou vždy vyslyšeny.
někdy vám to tak možná nepřipadá, protože se odpověď dostaví nečekaným způsobem. Možná začnete mít zrčitý intuitivní pocit nebo se objeví nová příležitost - nebo z poličky vypadne určitá kniha. Andělé velmi často odpovídají na naše modlitby tak, že nám vnuknou nápady nebo informace právě tímto "obyčejným" způsobem.
Pokud jste si vytáhli tuto kartu, vyžadují od vás andělé mimořádnou pozornost. Všímejte si všeho co slyšíte, říkáte, myslíte a cítíte.. Zvláště ostražití buďte vůči pomoci, které se vám dostane, a určitě tuto pomoc přijměte. Zasloužíte si ji a Bůh nezřídka zapojuje lidi, aby vám v roli pozemských andělů přinesli odpověd na vaše modlitby.....

no a tak to mám... můj séf mi dnes tu odpověd dal... já o tom 3 dny přemýšlím a on dnes u oběda vymyslí redukci zaměstanců nebo snížení pracovní doby... sice nejsem na tom "fire" listu já... ale ....

Další kartou je karta Oslavy
Dobrá zpráva! existuje důvod k oslavám a nastal čas,abyste se radovali z plodů své práce.

Andělé chtejí,abyste věděli, že ve vašem životě nastaly dobré časy. Pracovali jste na změnách a vaše záměry se nyní projevily v realitě. nadešla chvíle, kdy máte naplnit své srdce hřejivým pocitem vděčnosti.
Andělé vás prostřednictvím této karty žádají, abyste zůstali v této vděčnosti pevní. Podobáte se zahradnici, která sází semena a stará se o ně, protože má víru, že její práce přinese plody. I nadále zalévejte svá semínka a bděte nad nimi a brzo uvidíte, jak vyklíčí na povrch. Andělé jsou vašimi spoluzahradníky, kteří vám pomáhají pěstovat úrodu.

Poslední kartou byla karta Meditace...
Právě te´d je pro vás důležitá meditace! Meditujte často a radujte se z toho.
čím více se v mysli uvolníte, tím snáze své odpovědi uslyšíte.

Takže děkuji!!!! Děkuji andílci, že jste to se mnou vydrželi:-)


19.11.2009 16:29 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se