« Úvod | Osvětim... »

18.1.Peru

Ráno snídáme v hotelu a kolem 11 vyřážíme meditovat do hor... je velké vedro... meditujeme u spirál... na dně každé spirály protéká potok... jsou levo i pravo točivé... voda je tedy úžasně nabitá energií... v okolí jsou opunciová a melounová pole... pasou se tu kozy... a máme zde možnost nakoupit pár suvenýrů...
Po meditaci jedeme dál - opět k jehle... PCH nás informuje o katastrofě v Karibiku - zemětřesení... a vyzývá nás k meditaci na podporu postižených míst... Meditace je velmi silná... na závěr můžeme poslat léčivou energii i svým blízkým v cz. Po návratu překvapivě zjišťuji, že několik lidí z mého okolí v danou hodinu skutečně energii dostalo - nemohli ani spát v průběhu předávání... super.

Dozvídáme se o chystané stávce na dálnici... znamenalo by to pro nás, že bychom zůstali uvězněni v Nasca... a tak přesto, že máme mít další obřad pod širákem s Martinem měníme plán... - okamžitě balíme vše v hotelua okamžitě vyrážíme směr Lima - jedeme s jednou zastávkou asi 580km. Pokud bychom neodjeli, tak bychom nestihli letadlo do Amazonie. Cesta je náročná... hrozně se potím... i přesto že jedeme busem, tak cítím,že na mě pracuje šaman... Do Limy přijedeme ve 3h ráno a máme stejný hotel jako při příletu.

05.02.2010 18:42 | stálý odkaz
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se