« Úvod | Osvětim... »

Tarot - můj výklad na současný stav:-) + andělské rady

Jak se cítíte teď
karta - Spravedlnost
-cítíte, že věci se dějí ve váš prospěch. Věříte ve spravedlnost a férovost ve všem. Pokud řešíte partnerské záležitosti, osobní nebo profesionální -všechny dohody dopadnou dobře.Pokud se chystáte podepsat smlouvu nebo jiné důležité dokumenty, tak vše dopadne ve váš prospěch. Pokud vám někdo udělal něco špatného, bude to napraveno a budete mít pocit, že spravedlnost byla vykonána.

Co teď nejvíc chcete...
karta - Vůz
Karta říká, že právě nejvíc toužíte je úspěch, výhra a nevzdávat boj.
Jste úspěšní a asertivní ve většině věcí, pokud nemáte co chcete, získáte to.
Tohle je čas pohybu a změn - očekávejte cestování spojené s prací

Vaše obavy
karta Poustevník...
máte obavu z toho, že budete osamělá a jednoduše nevíte co udělat.... Odpočívejte a během toho času dostanete své odpovědi.. Poustěvník signalizuje varování před unáhlenými rozhodnutími, takže se nestresujte, je čas na nabrání sil...

Co se děje ve váš prospěch
karta - Hvězda
Splní se vám přání, je tu čas štěstí a zdaru, možná po náročném odbobí a zármutku.
Dobré zdraví, možná po čase nemoci, a štěstí, které vás opět nakopne do života... Pokud zvažujete novou lásku- úlet, novou práci, cestování, tak jděte do toho... rovněž můžete dostat dárek...

Co jde proti vám (ve váš neprospěch)
karta Viselec
nenechte se vydírat ostatními... nebuďte příliš materialistická a nezkoušejte viset na někom nebo na nečem ze špatných důvodů. Někdo nebo něco musí z vašeho života odejít. Musíte nalézt možnost jak to nechat být... a vzdát se toho... nemějte strach, protože je to pro vás to nejlepší...

Výsledek
karta Měsíc
Zatímco jste zmateni a dovolujte vašim strachům a obavám,aby vás držely zpátky, věřte, že všechno se v dobré obrátí. Měsíc je dobré znamení... Karta je nakloněna tajné lásce.
Vede k otevření našich myslí a přichází nové neočekávané možnosti....

************************************************************

Andělé Ti přisoudili toto poselství:
Duchovní růst-Nacházíte se v období výrazného duchovního růstu. Radujte se z tohoto procesu! Možná, že máte smíšené pocity: zmatek, vzrušení, strach a údiv. Zalíbilo se vám vaše obnovené spojení s Božstvím a chtěli byste číst, studovat, učit se nebo meditovat na plný úvazek! Zároveň si však možná děláte starosti, jaké důsledky bude mít vaše duchovní studium na zbývající část vašeho života. Jaký dopad bude mít vaše nové duchovní snažení na vaši práci, manželství nebo vztahy s přáteli? Tyto obavy vyvolávají strach, který může nahlodat radost, již vám takové studium přináší.
Odevzdejte tento strach Bohu, nejdražší! Důvěřujte, že jste v každém okamžiku podporováni, milováni a vedeni. Nedělejte si starosti, jak půjde dohromady vaše budoucnost s vaším duchovním vývojem! Věřte, že tatáž Síla, která vás přivedla na duchovní cestu, se postará také o všechno ostatní. Koneckonců, díky této Síle existují všechny hvězdy a planety na obloze. Dozajista pomůže tím nejdokonalejším způsobem i vám.

Okouzlení-Chopte se znovu svého dětského smyslu pro úžas a údiv. Dívejte se na svět znovu jako na kouzelné místo.
Pamatujete se, jak se vám zdál svět úžasný, když jste byli děti? Pocit okouzlení představuje rozpoložení našeho vnitřního dítěte. Neztratili jste někde cestou svůj smysl pro zázraky?Andělé vás žádají, abyste oprášili svůj smysl pro tajemno a rozpomněli se, že vás obklopuje zázračná síla. Poproste Boha a anděly, ať vám pomohou s čímkoli, ať je to malé nebo velké. Nebojte se - když anděly žádáte o pomoc v běžných záležitostech, neodvádíte je od „důležitějších“ úkolů. Skutečně vám chtějí být oporou, abyste se nemuseli ničeho obávat. Takto z vás bude vyzařovat radost a údiv dětí, kteří se s důvěrou spoléhají na to, že se o ně někdo stará. A když máte radost, inspiruje vaše božské světlo každého, kdo vás uvidí.

Pomocníci-Bůh, andělé a neviditelní duchovní učitelé, kteří vás milují, ochraňují a vedou, nad vámi právě v této chvíli bdí. Nejste sami. A jste v bezpečí!
Tato karta vás ujišťuje, že jste součástí úžasného a mocného týmu dobrotivých bytostí. Neustále vás obklopují, vedou a milují. Když se nacházíte v nebezpečí, zasáhnou svým varováním nebo tak, že učiní opatření vedoucí k záchraně vašeho života. Jestliže se bojíte, uklidní vás energií božské lásky. A když jste zmateni, zašeptají vám do ucha, co máte dělat.Tím, že jste si vytáhli tuto kartu, vás vaši andělé a průvodci žádají, abyste s nimi mluvili častěji. Hovořte s nimi v duchu o všem a brzy spatříte důkazy jejich existence. Zakrátko vás povedou andělé k tomu, abyste i vy pomáhali druhým. Pokud jste někdy pochybovali o své schopnosti druhým pomáhat, požádejte anděly, aby vám pomohli se těchto obav zbavit.

Vyslyšená modlitba-Neboj se, milovaný! Tvé modlitby byly slyšeny a vyslyšeny.
Všechny vaše modlitby jsou vždy vyslyšeny. Někdy vám to tak možná nepřipadá, protože se odpověď dostaví nečekaným způsobem. Možná začnete mít určitý intuitivní pocit nebo se objeví nová příležitost - nebo z poličky vypadne kniha. Andělé velmi často odpovídají na naše modlitby tak, že nám vnuknou nápady nebo informace právě tímto „obyčejným“ způsobem.Pokud jste si vytáhli tuto kartu, vyžadují od vás andělé mimořádnou pozornost. Všímejte si všeho, co slyšíte, říkáte, myslíte si a cítíte. Zvláště ostražití buďte vůči pomoci, které se vám dostane, a určitě tuto pomoc přijměte. Zasloužíte si ji a Bůh nejednou zapojuje lidi, aby vám v roli pozemských andělů přinesli odpověď na vaše modlitby.17.02.2010 10:38 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se