« Úvod | Osvětim... »

Lightworker/Posel světla...

převzato z internetu.....

Lightworker je člověk, který má potřebu se dělit o své vhledy a dovednosti s ostatními. Má touhu jít dál a vědět víc. Cítí, že má na Zemi poslání. Má potřebu se setkávat s lidmi podobného zaměření. Ví o svém spojení se všemi lidmi na této planetě.

Jsou to lidé, kteří pomáhají šířit světlo na Zemi svým vnitřním světlem pomocí své lásky, léčení, učení, meditace, modlitby a šířit tak univerzální lásku. Vidí světlo i v té největší temnotě. Uvolňují bloky a napětí ve své duši. Tím může do jejich těla, a tedy na Zem, proudit více světla. Lightworker je světlo.

Lightworker je osoba, která pomáhá ostatním si vzpomenout na jejich světlo a jejich podstatu. Ví, že všichni jsme části jedné duše. Vnímají ho. Vidí ho ve tvářích a srdcích druhých lidí. Lightworker je už od narození v kontaktu s anděly a jinými světelnými bytostmi, kteří ho vedou v každodenním životě. Žádá je o vedení. Člověk pomáhající šířit světlo otevírá lidem dveře. Je u nich v momentě, kdy se začnou probouzet. V tuto chvíli jim připomene jejich krásu a velkolepost.

Lidé šířící světlo na Zemi si jsou vědomi krásy. Jsou jí přitahováni a obklopují se jí. Jsou si vědomi, že krásu věcí a lidí nemohou vlastnit, ani si ji podmanit. Mohou jí být, nebo ji reflektovat. A tuto volnost dávají i druhým. Člověk, který vnímá své světlo, nepotřebuje druhé ovládat, ani být v roli oběti. Je tímto světlem. A šíří ho dál. Je svobodný. Nenechá své světlo zneužívat a ani jej nezneužívá. Je si vědom své skutečné síly.

Lightworkers jsou skupinou duší, která se před narozením domluvila na nějakém společném úkolu. Tito lidé se cítí doma v celém vesmíru a často si pamatují životy na jiných planetách. Tito lidé se cítí spojeni s ostatními na základě bezpodmínečné lásky. Lightworkers si vzpomínají na své poslání, jsou vnímavější ke svému přirozenému stylu života a vnitřnímu vedení.

Je důležité, aby ve svém životě rovnovážně používali svou sílu a citlivost. Jestliže jsme příliš silní a málo citliví, můžeme být agresivní. Jestliže jsme příliš citliví a málo silní, nebudeme mít dostatečné sebevědomí, abychom jednali podle svého vnitřního vedení.

Lidé pomáhající šířit světlo na Zemi se scházejí a pomáhají si navzájem vzpomenout si a až to bude potřeba, pomohou si vzpomenout ostatním. Vaše světlo může být hluboko ukryté. Nebojte se svých zranění a otevřete jej. Jen vy znáte své návyky a závislosti. Stanovte si vnitřní hranice ve věcech, které už nechcete dělat. Kvůli sobě. Pusťte se jich. Bude to bolet. Ale pak svou bolest a vaše světlo vyjde ven. Pochopíte. Začnete svítit. Poznáte, kým skutečně jste, co je potřeba chránit a o co je potřeba pečovat. Poté si budete cenit světla druhých lidí.

Procházíme velkou změnou a lidé potřebují, abyste zářili svou krásou a dělali věci, které vás opravdu vyjadřují. Najděte si bezpečné místo, kde se můžete otevřít své kráse a vzpomenout si na svou sílu. Nebojte se udělat první krok. Jestliže jste lightworker, víte to.
*******************
už to vím....

18.02.2010 12:37 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se