« Úvod | Osvětim... »

Tarotový výklad na mé vztahy...

Královna
Co si myslíte o vašem partnerovi
Váš vztah je úrodný a uspokojuje vaše potřeby. Jste štědří ve svých citech, jste smyslní a radujete se ze společného života. Jste také věrní, stálí a toužíte i u druhého po srdečnosti a bezpečí.

ESO pohárů
Co si partner myslí o vás
Naleznete pravou a dokonalou lásku. Nejšťastnější doba, jakou si dokážete představit. Cit, kterým tato doba překypuje, je tak silný, že se většinou týká nějaké oficiálnější formy vztahu, z platonického či utajovaného se stává "veřejný", často je toto příslibem manželského svazku, někdy i příchodem dítěte, které je v tomto případě jakýmsi utužujícím prvkem.

6 pohárů – rozkoš
Vaše potřeby
Pro partnera jste rozkošní a přitahujete ho. Splňují se všechna vaše přání a představy. Tato doba symbolizuje útulné bezpečí a období báječné zamilovanosti. Dejte si tedy pozor na zbytečnou sentimentalitu a bolestné vzpomínání na minulost.

Eso mincí
Potřeby vašeho partnera
Přijde velká láska, ve vztahu dosáhnete úspěchu. Je to znamení bohatého života ve dvou. Energie této karty je opravdu velmi silná a tudíž vás dokáže „nakopnout“ natolik, že budete věřit nejen v příležitost nového začátku vztahu, nýbrž víra ve vlastní síly zde sahá mnohem dál.

10 pohárů-harmonie
Současný stav vašeho vztahu
Zakládáte pevný partnerský svazek. Navazujete lepší vztahy se svými blízkými. Prožíváte bezpodmínečnou lásku. V citové oblasti jste dosáhli jakéhosi vrcholu, jste v situaci, kdy máte všeho dostatek, lásku přijímáte i dáváte stejnou měrou, nezatěžujete tím sebe ani své protějšky, všechny city jsou upřímné, nezavazující a velice intenzivní.

2 pohárů – láska
Jak si přejete, aby se dále vyvíjel váš vztah
Na obzoru je nový romantický vztah. Pokud partnera máte, jste hluboce zamilovaní a plní lásky. Plánujete svatbu. Ve fungujícím vztahu to znamená velké utužení a zlepšení. To svědčí o tom, že i váš partner je schopen a ochoten projevit vám lásku, jen zatím možná ještě neví jak, nebo se toho bojí.

Královna
Jak si přeje váš partner, aby se vyvíjel dále váš vztah
Ve vztahu se projevujete razantně, víte přesně, co chcete. Rádi řídíte svůj osud a nenecháte si nic líbit. Je třeba, abyste se zamysleli, kde máte sklon vytvářet sami sobě problémy tím, že příliš lpíte na nadlidské dokonalosti nejen vlastní, ale i druhých.

Slunce
Co byste měli vzít ve vztahu v úvahu
Karta symbolizuje přátelské vztahy, energie, pozitivní myšlení a úspěch. Vyzařujete lásku a toto světlo přinese zrod nového dlouhodobého vztahu. Nastává správný čas překonat všechny zábrany.

6 mincí – dar
Výsledek
Od partnera pociťujete velkorysost, možná vás i obdaruje. Nebo může přijít nový vztah. Máte sílu a energii pustit se do nového vztahu, trochu i riskovat, protože jste posíleni tím, že jste už něco překonali.

16.03.2010 14:40 | stálý odkaz
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se