« Úvod | Osvětim... »

ex

Můj ex mě nenávidí za to, že jsem... a tak milý George...

Mohl bys už konečně přijmout fakt, že ten vztah je vždy o dvou lidech.
A mohl bys také přijmout fakt, že se za 4 měsíce ženíš a tak by třeba bylo fajn kapitolu Já přehodnotit.
Nejsme už partneři, ale také nejsme nepřátelé... máme spolu dítě, a v rámci toho a pouze proto, bych s tebou chtěla normálně vycházet.
Ale je to také o tvém přístupu. Chápu, že tě štvu a že je raněné tvé ego, ale můžeš si za to sám.
Nejsem světice, ale prostě jsem to chtěla jinak... Kdyby ses ke mě choval jinak, a přes opakovaná varování si to za ty roky uvědomil a změnil se, tak třeba nemuselo k rozvodu dojít...
Jsem ráda, že máš novou partnerku, a že se k ní chováš lépe než jsi se choval ke mě (viz informace naší dcery). Jsem ráda, že sis třeba uvědomil, že si ne všechno dělal dobře.
Celé je to ale o tobě... a tom, že to naše manželství nemáš vnitřně uzavřené... vidím to z toho jak mě neustále obviňuješ a viníš z rozvodu... prostě stalo se to... a je to dobře. Přijmi to... uleví se ti... je čas jít dál...
Já nelituju, že jsem se rozvedla,ale také nelituju toho, že jsem za tebe byla několik let vdaná. Dával si mi těch 8 let velmi cenné životní lekce. A stejně tak jako ty jsi tam kde jsi... tak i já jsem tam kde jsem.
Oba jsme urazili velkou cestu za těch 8 let a prošli mnoha lekcemi a nezbývá mi než ti za to jaký jsi byl, poděkovat. Ale život jde dál... naše cesty se rozešly... Jsem šťastná a věřím, že i ty budeš... stačí přeci tak málo... zapomenout... nežít minulostí, ale přítomností... a vykročit vpřed.
A ano, myslím, že by bylo fajn, kdybys nám pomohl se stěhováním... a neřešil jestli je nebo není někdo jiný v mém životě... Já za to pomohu tvojí babičce.

tvá Ex:-)20.04.2010 13:54 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se