« Úvod | Osvětim... »

Andělský výklad na tento týden

Partner duše

Vaše prosba o vztah s partnerem duše - s člověkem, který by byl vaší druhou polovinou - byla vyslyšena. Řiďte se vedením, kterého se vám dostává, abyste se mohli těšit z daru božské lásky.
Vaše srdce touží po velké lásce. Vzhledem k tomu, že se nacházíte na duchovní cestě, toužíte po partnerovi, který by měl podobnou filozofii, a s nímž byste sdíleli společné zájmy. Možná se ptáte, zdaje však možné prožívat vášnivý vztah i duchovní souputnictví s jednou a touže osobou? Tato karta vám říká, že odpovědí na vaši otázku je: „Ano!“ Tím, že jste si vytáhli tuto kartu, vás vaši andělé žádají, abyste jim důvěřovali a řídili se jejich vedením.

Andělé slyšeli vaše modlitby o velkou lásku a vedou vás krok za krokem tak, aby se tato touha realizovala. Jestliže již máte vztah, vaší andělé vás žádají, ať tento vztah odevzdáte do jejich rukou. Tímto způsobem jej mohou povznést na úroveň partnerství dvou dokonale se doplňujících duší, nebo vám jej pomohou citlivě ukončit, tak aby do vašeho života mohla vstoupit nová láska. V každém případě vám budou stále nablízku připraveni pomoci a jasně vám ukážou, jaké kroky podniknout.


Dovolte si přijímat
Dovolte ostatním, aby vás zahrnuli láskyplnou péčí. Přijměte ji bez viny a omluv.

Rozdali byste se pro druhé a pomáháte jim v mnoha směrech. Dávat druhým vám většinou přináší velké potěšení, pokud necháte také druhé, aby oni dávali vám, budou mít radost z dávání zase oni. Pokaždé, když s radostí přijměte nějaký dar, zároveň obdarováváte druhé.

Přijímáním znovu naplňujeme sami sebe a zároveň v sobě a ve svém okolí vyrovnáváte mužské a ženské energie. Když si dovolíte přijímat, vplouváte do toku života, jehož vlny z vás smyjí stagnující energii, přinesou nové formy hojnosti, tvořivé myšlenky a mnoho nových životních příležitostí. Přijetí sebemenšího dárku (i tím nejjednodušším způsobem) uzdravuje a je mocným krokem v procesu zhmotňování.


Pozitivní energie
Obklopte se pozitivně naladěnými lidmi a situacemi. Vyhýbejte se negativitě.

Daří se vám zhmotňovat svá přání. Tato karta vás žádá, abyste nasadili „pozitivní dietu“, která vás v procesu zhmotňování posune na novou úroveň. Během této diety se vyhýbejte všem negativním vlivům. Nepouštějte se s nikým (ani se sebou samými) do negativních rozhovorů, vypínejte televizi a rádio s negativními programy a vyhněte se též násilným akčním filmům. Nečtěte pesimistické novinové články ani bulvární časopisy. Tato pozitivní dieta vám pomůže odstranit všechny skryté bloky, které dosud mohly zpomalovat či blokovat zhmotňování vašich přání.

Další věc, kterou můžete pro zvýšení toku pozitivní energie ve svém okolí udělat, je aplikování starodávné čínské techniky Feng Šuej. Zbavte se věcí, které nepotřebujete, prodejte je nebo rozdejte. Podpoříte tím příliv nové energie a příležitostí a vytvoříte si tak kolem sebe příjemné prostředí podněcující vaši kreativitu, zdraví a hojnost.


Nový úsvit
To nejhorší máte za sebou. Na obzoru se rýsují nové, pozitivní zkušenosti.

Přežili jste vichřice na rozbouřených mořích, ovšem nyní už je vaše cesta klidná a hladká a vy můžete očekávat to nejlepší. Vyplavte negativitu ze své mysli a vzpomínek a ponechte si pouze pozitivní lekce a lásku. Nedopusťte, aby vás odpor a hořkost stáhly dolů. Nechte tyto pocity odeznít!

Pokud jste v minulosti opakovali negativní vzorce chování, je na čase začít používat tuto afirmaci: „Oprošťuji se od potřeby prožívat tuto životní zkušenost. Beru si z ní to, co mě měla naučit, a jdu vstříc životu harmonických a mírumilovných činů.“

Vytažení této karty signalizuje, že jste ve svém životě dosáhli bodu, kdy vaše modlitby a pozitivní myšlenky přitáhly nové paprsky božského světla, které osvětlují vaši současnost i budoucnost


02.06.2010 09:06 | stálý odkaz
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se